Увійти Зареєструватися

Вхід до особистого кабінету

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити обліковий запис

Поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення.
Ваше ім'я *
Логін *
Пароль *
Підтвердіть пароль *
E-mail *
Підтвердіть e-mail *
Код *
швидкість комфорт надійність
Західні Автолінії - швидкість, комфорт та надійність

Про нас

ТзОВ «Західні Авто Лінії» це молода компанія , що динамічно розвивається та яка спеціалізується на сфері міжміських та міжнародних пасажирських перевозок. Обравши послуги нашої компанії Ви будете приємно вражені, адже нашою головною ціллю є швидкість, комфорт та надійність які ми втілюємо у кожен етап перевезення пасажирів.

«Західні Авто Лінії» - була заснована у 2013р. та розпочинала свою діяльність з надання послуг перевезення людей по маршрутах на замовлення. З часом було відкрито декілька постійних регулярних напрямки курсування наших автобусів Луцьк – Варшава, Варшава – Луцьк та Луцьк – Радом, Радом – Луцьк. За даними напрямками перші маршрути були здійснені на початку 2014р.

Із збільшенням маршрутів зростали штат та кількість автотранспорту компанії. На даний час авто парк налічує 8 новітніх, комфортабельних, міжміських автобусів таких відомих фірм  як VOLVO, DAF, MAN, EOS, NEOPLAN, а в штат компанії входить 20 кваліфікованих та привітних водіїв, вищої категорії. Усі наші водії мають відповідні посвідчення та великий стаж і досвід роботи. Також вони проходять регулярне медобстеження та переатестацію. Це гарантує виконання поставленої цілі компанії швидке та комфортне перевезення пасажирів за європейськими стандартами з німецькою точність та пунктуальністю.

На сьогодні компанія «Західні Авто Лінії» активно розвивається як у сфері міжміських перевезень по регулярних маршрутах так і у сфері перевезень пасажирів на замовлення. Ми активно співпрацюємо з туроператорами пропонуючи їм вигідні програми співпраці і здійснюємо перевезення пасажирів на замовлення по всій Європі. Нещодавно проаналізувавши потребу населення найближчим часом плануємо відкрити регулярні маршрути за напрямками Луцьк – Залізний порт, Луцьк – Краків та додатковий маршрут за напрямком Луцьк – Родом (тепер через Устилуг).

Також ми активно розвиваємо наш сервіс, дбаємо про комфорт наших пасажирів і впроваджуємо новітні технології. З червня 2015 року у декількох наших автобусах почав діяти безкоштовний високошвидкісний Wi-Fi доступ до мережі інтернет. Також в усіх наших автобусах присутній туалет та вода.

Найближчим часом планується впровадження послуги Wi-Fi в усіх автобусах. Також планується покращення сервісу та комфорту наших пасажирів шляхом впровадження послуг стюардів та стюардес.

Ми гарантуємо що обравши нашу компанію Ви будете приємно здивовані нашими цінами, сервісом та комфортом. Не вагайтесь замовляйте поїздку з нами і ми доставимо Вас у будь-яке місто України чи Європи та обіцяємо - Ви відчуєте не на словах, що таке швидкість, комфорт та надійність.

Поділіться матеріалом з друзями:

Бажаємо Вам хороших на цікавих подорожей )

Західні Автолінії - сервіс